Uitslagen speelronde 10 en eindstand najaar 2018

De laatste speelrondes in de najaarscompetitie zitten er op, en de kampioenen zijn bekend.
We hebben deze competitie maar liefst 6 kampioensteams:
– Belcrum 1 en 2 bij de senioren NTTB
– Belcrum 3 bij de jeugd NTTB
– Belcrum 1, 3 en 4 bij de Baronie
Gefeliciteerd!!

 

Uitslagen Senioren NTTB

Hoofdklasse
Belcrum 1             – Taverbo/Sabo 3        9 – 1
Irene 1               – Belcrum 1             3 – 7
1e klasse
Belcrum 2             – Renata 2              7 – 3
Flash 1               – Belcrum 2             3 – 7
ODT Kanjers Uitzendb 1- Belcrum 3             8 – 2
Belcrum 3             – Waalwijk 1            8 – 2
Belcrum 4             – Smash ’76 1           2 – 8
TTC Middelburg 4      – Belcrum 4             6 – 4
JCV 3                 – Belcrum 5             8 – 2
Belcrum 5             – Veldhoven 2           5 – 4
2e klasse
TTVE 1                – Belcrum 6             7 – 3
Belcrum 6             – ODT Kanjers Uitzend 2 3 – 7
Belcrum 7             – Smash ’76 2           7 – 3
Het Markiezaat 1      – Belcrum 7            10 – 0
3e klasse
Die Meede 4           – Belcrum 8             7 – 3
Belcrum 8             – Groene Ster 1         9 – 1
Tanaka 3              – Belcrum 9             4 – 6
TIOS ’51 6            – Belcrum 9             2 – 8
4e klasse
Belcrum 10            – Die Meede 7           5 – 5
Belcrum 10            – TTVE 2                6 – 4
ODT Kanjers Uitzendb 6- Belcrum 11            7 – 3
HITA ’79 2            – Belcrum 11            6 – 4
6e klasse – winnaarspoules
Belcrum 12            – WITAC ’89 2           6 – 4
ODT Kanjers Uitzendb 9- Belcrum 12            3 – 7
HITA ’79 3            – Belcrum 13            8 – 2
Belcrum 13            – Breda 3               5 – 5
7e klasse
Vice Versa ’51 7      – Belcrum 14            3 – 7
Belcrum 14            – Tanaka 7              3 – 7

Uitslagen Jeugd NTTB

Junioren J3
Belcrum 1             – SAR ’72 1             4 – 6
Tanaka 3              – Belcrum 1             5 – 5
Junioren J4
Belcrum 2             – Het Markiezaat 1      8 – 2
Tanaka 4              – Belcrum 2             0 – 10
Starters S1
Belcrum 3             – Irene 3              10 – 0
Rally 4               – Belcrum 3             0 – 10
Belcrum 4             – Veldhoven 2           3 – 7
Stiphout 4            – Belcrum 4             5 – 5

Uitslagen Baronie

Ereklasse
Belcrum 1             – Stik 1                7 – 3
Overgangsklasse
Belcrum 2             – Stik 3                6 – 4
Tweede klasse
Belcrum 3             – Stik 4                7 – 3
Vierde klasse
Belcrum 4             – Stik 5                7 – 3

 

EINDSTANDEN

Senioren NTTB
Belcrum 1 (hoofdklasse)     1e    KAMPIOEN !!

Belcrum 2 (1e klasse)       1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 3 (1e klasse)       2e
Belcrum 4 (1e klasse)       6e
Belcrum 5 (1e klasse)       5e
Belcrum 6 (2e klasse)       6e
Belcrum 7 (2e klasse)       5e
Belcrum 8 (3e klasse)       3e
Belcrum 9 (3e klasse)       4e
Belcrum 10 (4e klasse)      2e    P/D wedstrijd tegen Vice Versa ’51 3 in Oudenbosch
Belcrum 11 (4e klasse)      6e
Belcrum 12 (6e klasse)      3e
Belcrum 13 (6e klasse)      2e    P/D wedstrijd tegen The Back Hands 6 in Oudenbosch
Belcrum 14 (7e klasse)      5e

Senioren Baronie
Belcrum 1 (ereklasse)       1e    KAMPIOEN !!

Belcrum 2 (overgangsklasse) 2e    P/D wedstrijd Prinsenbeek 2 – Belcrum 2 7-3
Belcrum 3 (2e klasse)       1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 4 (4e klasse)       1e    KAMPIOEN !!

Jeugd NTTB
Belcrum 1 (junioren J3)     3e
Belcrum 2 (junioren J4)     3e
Belcrum 3 (starters S1)     1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 4 (starters S1)     5e

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*