Uitslagen tot en met week 6 – speelronde 2

Nu de competitie al weer een tijdje onderweg is, wordt het ook tijd de uitslagen te vermelden.
Hier volgende de uitslagen van de NTTB competitie voor speelronde 1 en 2, en voor de Barnie competitie voor de eerste 4 speelrondes.

Senioren NTTB:

3e Divisie
Belcrum 1             – Taverbo/Sabo 1        9 – 1
Amsterdam ’78 1       – Belcrum 1             3 – 7
Hoofdklasse
Belcrum 2             – TIOS ’51 1            6 – 4
TTC Middelburg 2      – Belcrum 2            10 – 0
1e klasse
Smash ’76 1           – Belcrum 3             7 – 3
Belcrum 3             – Die Meede 3           6 – 4
2e klasse
Smash ’76 2           – Belcrum 4             3 – 7
Belcrum 4             – Tanaka 2              8 – 2
ODT Kanjers Uitzend 3 – Belcrum 5             5 – 5
Belcrum 5             – TTC Middelburg 5      8 – 2
3e klasse
Belcrum 6             – TCS 1                 4 – 6
The Back Hands 4      – Belcrum 6             5 – 5
Irene 4               – Belcrum 7             3 – 7
Belcrum 7             – Rally 2               7 – 3
Die Meede 5           – Belcrum 8             2 – 8
Belcrum 8             – Irene 3               4 – 6
4e klasse
Belcrum 9             – The Back Hands 5      7 – 3
BSM 2                 – Belcrum 9             2 – 8
5e klasse
TIOS ’51 7            – Belcrum 10            6 – 4
Belcrum 10            – TIOS Terheijden 3     5 – 5
6e klasse
Belcrum 12            – Breda 2               7 – 3
7e klasse
Belcrum 13            – WITAC ’89 4           9 – 1
The Back Hands 8      – Belcrum 13            9 – 1

Jeugd NTTB:

Junioren J3
Hotak ’68 4           – Belcrum 1             5 – 5
Belcrum 1             – The Back Hands 2      8 – 2
Hotak ’68 5           – Belcrum 2             5 – 5
Belcrum 2             – Rally 1               5 – 5
Junioren J4
Het Markiezaat 1      – Belcrum 3             8 – 2
Belcrum 3             – Tanaka 4              5 – 5
Starters S1
Het Markiezaat 3      – Belcrum 4             4 – 6
Belcrum 4             – The Back Hands 4     10 – 0

Senioren Baronie:

Ereklasse
Belcrum 1             – Dior 1                8 – 2
Stik 1                – Belcrum 1             9 – 1
Rikketik 1            – Belcrum 1             8 – 2
Belcrum 1             – Die Meede 1           8 – 2
Overgangsklasse
Belcrum 2             – Never Down 1          4 – 6
Dior 2                – Belcrum 2             7 – 3
Hirundo 1             – Belcrum 2             7 – 3
Belcrum 2             – Die Meede 3           6 – 4
1e Klasse
Belcrum 3             – Never Down 3          5 – 5
Stik 3                – Belcrum 3             7 – 3
Gageldonk 1           – Belcrum 3             7 – 3
Belcrum 3             – BSM 2                 5 – 5
3e Klasse
Belcrum 4             – Dior 4                7 – 3
Prinsenbeek 4         – Belcrum 4             4 – 6
Gageldonk 3           – Belcrum 4             7 – 3
Belcrum 4             – BSM 3                 6 – 4

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*