Uitslagen tot en met week 12 – speelronde 6

Competitie uitslagen van de afgelopen weken:

Senioren NTTB:

3e Divisie
Tempo-Team 4        – Belcrum 1           3 – 7
Belcrum 1           – HTC 1               5 – 5
Belcrum 1           – Twenty-one Up 1     4 – 6
Taverbo/Sabo 1      – Belcrum 1           6 – 4
Hoofdklasse
Hotak ’68 1         – Belcrum 2           5 – 5
Belcrum 2           – The Back Hands 2    9 – 1
Belcrum 2           – Renata 1            2 – 8
TIOS ’51 1          – Belcrum 2           1 – 9
1e klasse
Belcrum 3           – TTC Middelburg 4    6 – 4
Waalwijk 1          – Belcrum 3           5 – 5
TIOS ’51 2          – Belcrum 3           6 – 4
Belcrum 3           – Smash ’76 1         3 – 7
2e klasse
Belcrum 4           – Het Markiezaat 2    9 – 1
ODT Kanjers Uitz 4  – Belcrum 4           1 – 9
Hotak ’68 2         – Belcrum 4           2 – 8
Belcrum 4           – Smash ’76 2        10 – 0
SAR ’72 2           – Belcrum 5           5 – 5
Belcrum 5           – Smash ’76 3         9 – 1
Het Markiezaat 1    – Belcrum 5           5 – 5
Belcrum 5           – ODT Kanjers Uitz 3  7 – 3
3e klasse
ODT Kanjers Uitz 5  – Belcrum 6           2 – 8
Belcrum 6           – Vice Versa ’51 3    4 – 6
Belcrum 6           – Tanaka 3            8 – 2
TCS 1               – Belcrum 6           7 – 3
Belcrum 7           – Smash 1             6 – 4
Never Despair 5     – Belcrum 7           7 – 3
LUTO 2              – Belcrum 7           3 – 7
Belcrum 7           – Irene 4             8 – 2
Always Fair 1       – Belcrum 8           6 – 4
Smash 2             – Belcrum 8           5 – 5
Belcrum 8           – Always Fair 1       5 – 5
Kruiskamp 81 2      – Belcrum 8           5 – 5
Belcrum 8           – Die Meede 5         5 – 5
4e klasse
Belcrum 9           – TIOS Terheijden 2   7 – 3
Vice Versa ’51 4    – Belcrum 9           1 – 9
Belcrum 9           – SV Red Star ’58 3   5 – 5
The Back Hands 5    – Belcrum 9           3 – 7
5e klasse
Rally 3             – Belcrum 10          2 – 8
Belcrum 10          – TCS 2               5 – 5
Smash 3             – Belcrum 10          7 – 3
Belcrum 10          – TIOS ’51 7          8 – 2
6e klasse
Het Markiezaat 5    – Belcrum 12          8 – 2
Belcrum 12          – Die Meede 8         4 – 6
Tanaka 6            – Belcrum 12          1 – 9
Belcrum 12          – TCS 3               7 – 3
Breda 2             – Belcrum 12          5 – 5
7e klasse
Belcrum 13          – Vice Versa ’51 7    7 – 3
Belcrum 13          – Smash 4             6 – 4
WITAC ’89 4         – Belcrum 13          3 – 7

Jeugd NTTB:

Junioren J3
De Batswingers 1    – Belcrum 1           4 – 6
Belcrum 1           – TTC Middelburg 3   10 – 0
Belcrum 1           – Hotak ’68 4         6 – 4
De Batswingers 2    – Belcrum 2           5 – 5
Belcrum 2           – TIOS ’51 4          7 – 3
Smash 1             – Belcrum 2          10 – 0
Belcrum 2           – Hotak ’68 5         3 – 7
Junioren J4
Vice Versa ’51 1    – Belcrum 3           7 – 3
Belcrum 3           – Waalwijk 1          7 – 3
TCO ’78 1           – Belcrum 3           9 – 1
Belcrum 3           – Het Markiezaat 1    1 – 9
Starters S1
Irene 3             – Belcrum 4           5 – 5
Belcrum 4           – TIOS ’51 7          9 – 1
Smash 3             – Belcrum 4           1 – 9
Belcrum 4           – Het Markiezaat 3   10 – 0

Senioren Baronie:

Ereklasse
Belcrum 1           – Breda 1            10 – 0
Dior 1              – Belcrum 1           2 – 8
Belcrum 1           – Stik 1              8 – 2
Belcrum 1           – Rikketik 1          7 – 3
Overgangsklasse
Belcrum 2           – Die Meede 2         3 – 7
Never Down 1        – Belcrum 2           6 – 4
Belcrum 2           – Dior 2              4  – 6
Belcrum 2           – Hirundo 1           4 – 6
1e Klasse
Belcrum 3           – Gageldonk 2         4 – 6
Never Down 2        – Belcrum 3           2 – 8
Belcrum 3           – Stik 3              3 – 7
Belcrum 3           – Gageldonk 1         5 – 5
3e Klasse
Belcrum 4           – Groene Ster 1       1 – 9
Dior 4              – Belcrum 4           7 – 3
Belcrum 4           – Prinsenbeek 4       2 – 8
Belcrum 4           – Gageldonk 3         3 – 7

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*