Uitslagen en eindstand voorjaar 2019

EINDSTANDEN:

Senioren NTTB:
Belcrum 1   3e divisie       2e
Belcrum 2   hoofdklasse      4e
Belcrum 3   1e klasse        4e
Belcrum 4   2e klasse        1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 5   2e klasse        1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 6   3e klasse        2e
Belcrum 7   3e klasse        1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 8   3e klasse        3e
Belcrum 9   4e klasse        1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 10  5e klasse        3e
Belcrum 12  6e klasse        4e
Belcrum 13  7e klasse        2e

Jeugd NTTB:
Belcrum 1   Junioren J3      1e    KAMPIOEN !!
Belcrum 2   Junioren J3      4e
Belcrum 3   Junioren J4      6e
Belcrum 4   Starters S1      2e

Senioren Baronie:
Belcrum 1   Ereklasse        2e    kampioenswedstrijd  Belcrum 1 – Stik 1
Belcrum 2   Overgangsklasse  6e
Belcrum 3   1e klasse        5e    P/D wedstrijd       Belcrum 3 – Die Meede 4   5-5 16-19
            2e klasse              kampioenswedstrijd  Belcrum 3 – Prinsenbeek 3
Belcrum 4   3e klasse        5e    P/D wedstrijd       Belcrum 4 – Prinsenbeek 6 4-6
            4e klasse              kampioenswedstrijd  Belcrum 4 – Prinsenbeek 5

 
Uitslagen Senioren NTTB:

3e divisie
Belcrum 1           – Amsterdam ’78 1     6 – 4
HTC 1               – Belcrum 1           6 – 4
Twenty-one Up 1     – Belcrum 1           5 – 5
Belcrum 1           – Tempo-Team 4        5 – 5
Hoofdklasse
Belcrum 2           – TTC Middelburg 2    1 – 9
Belcrum 2           – Hotak ’68 1         8 – 2
The Back Hands 2    – Belcrum 2           4 – 6
Renata 1            – Belcrum 2           7 – 3
1e klasse
Die Meede 3         – Belcrum 3           5 – 5
TTC Middelburg 4    – Belcrum 3           5 – 5
Belcrum 3           – Waalwijk 1          5 – 5
Belcrum 3           – TIOS ’51 2          7 – 3
2e klasse
Tanaka 2            – Belcrum 4           5 – 5
Het Markiezaat 2    – Belcrum 4           1 – 9
Belcrum 4           – ODT Kanjers Uitz 4  9 – 1
Belcrum 4           – Hotak ’68 2         9 – 1
TTC Middelburg 5    – Belcrum 5           4 – 6
Belcrum 5           – SAR ’72 2           9 – 1
Smash ’76 3         – Belcrum 5           3 – 7
Belcrum 5           – Het Markiezaat 1    7 – 3
3e klasse
Belcrum 6           – The Back Hands 4    6 – 4
Belcrum 6           – ODT Kanjers Uitz 5  9 – 1
Vice Versa ’51 3    – Belcrum 6           7 – 3
Tanaka 3            – Belcrum 6           2 – 8
Rally 2             – Belcrum 7           2 – 8
Smash 1             – Belcrum 7           4 – 6
Belcrum 7           – Never Despair 5    10 – 0
Belcrum 7           – LUTO 2              9 – 1
Irene 3             – Belcrum 8           8 – 2
Belcrum 8           – Smash 2             7 – 3
Belcrum 8           – Kruiskamp 81 2      7 – 3
4e klasse
Belcrum 9           – BSM 2               2 – 8
TIOS Terheijden 2   – Belcrum 9           1 – 9
Belcrum 9           – Vice Versa ’51 4    6 – 4
SV Red Star ’58 3   – Belcrum 9           5 – 5
5e klasse
TIOS Terheijden 3   – Belcrum 10          7 – 3
Belcrum 10          – Rally 3            10 – 0
TCS 2               – Belcrum 10         10 – 0
Belcrum 10          – Smash 3             7 – 3
6e klasse
Belcrum 12          – Het Markiezaat 5    5 – 5
Die Meede 8         – Belcrum 12          7 – 3
Belcrum 12          – Tanaka 6            8 – 2
TCS 3               – Belcrum 12          2 – 8
7e klasse
Belcrum 13          – The Back Hands 8    1 – 9
Vice Versa ’51 7    – Belcrum 13          3 – 7
Smash 4             – Belcrum 13          5 – 5

Uitslagen Jeugd NTTB:

Junioren J3
The Back Hands 2    – Belcrum 1           4 – 6
Belcrum 1           – De Batswingers 1    7 – 3
TTC Middelburg 3    – Belcrum 1           1 – 9
Rally 1             – Belcrum 2           1 – 9
Belcrum 2           – De Batswingers 2    4 – 6
TIOS ’51 4          – Belcrum 2           8 – 2
Belcrum 2           – Smash 1             5 – 5
Junioren J4
Tanaka 4            – Belcrum 3           6 – 4
Belcrum 3           – Vice Versa ’51 1    2 – 8
Waalwijk 1          – Belcrum 3           5 – 5
Belcrum 3           – TCO ’78 1           8 – 2
Starters S1
The Back Hands 4    – Belcrum 4           1 – 9
Belcrum 4           – Irene 3             4 – 6
TIOS ’51 7          – Belcrum 4           1 – 9
Belcrum 4           – Smash 3            10 – 0

Uitslagen Senioren Baronie:

Ereklasse
Die Meede 1         – Belcrum 1           6 – 4
Breda 1             – Belcrum 1           2 – 8
Overgangsklasse
Die Meede 3         – Belcrum 2           6 – 4
Die Meede 2         – Belcrum 2           6 – 4
1e Klasse
BSM 2               – Belcrum 3           8 – 2
Gageldonk 2         – Belcrum 3           7 – 3
3e Klasse
BSM 3               – Belcrum 4           6 – 4
Groene Ster 1       – Belcrum 4           9 – 1

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*