Competitie

TTV Belcrum is zowel op regionaal als op landelijk niveau actief in de competitie. TTV Belcrum telt maar liefst 14 seniorenteams in de NTTB competitie en 4 in de Baronie. Daarnaast zijn er momenteel 4 jeugdteams actief.

De indeling voor het voorjaar 2019:

NTTB Jeugd
Zaterdag om 13:00

Jeugd 1
Junioren J3
Jeugd 2
Junioren J4
Jeugd 3 
Junioren J4
Jeugd 4 
Starters S1
Jamie Campbell
Mina Pooyan
Jeroen Keursten
Julia Venis
Wessel de Jongh
Theo Wijnen
Milou Biolik
Guus Raijmakers
Stef Endepoel
Amy Schöen
Alvaro Ponce Caballero
Amy Haverkamp
Zowi Quispel
Demi Quispel
Wes van Dueren den Hollander
Tim van den Berg

NTTB Senioren
Zaterdag om 17:00

Heren 1 
3e Divisie
Lennart Slaats
Enrico Schöen

Peter van Iwaarden
Steven Tang

NTTB Senioren Zuidwest
Vrijdag 20:00

Team 2
Hoofdklasse
Team 3
1e Klasse
Team 4
2e klasse
Team 5
2e klasse
John van Meer
Edwin l’Abee
Boy van Zundert
Albert van Dueren den Hollander
Joost Speekenbrink
Mart Coolen
Gert-Jan van Beckhoven
Aldert Jan Bijl
Sjors Honders
Bas Rombouts
Lauw Kopmels
Björn Schrauwen
Rob Wijnen
Kevin Joosen
Mathieu Verdeyen
Erik Emmerik
Richard Koomen
Tommy Gimbrère
Sjoerd van Thoor
Chi Li
Peter Kooremans

 

Team 6
3e klasse
Team 7
3e klasse
Team 8
3e klasse
Team 9
4e klasse
Maikel Schöen
Esmee Schaar
Hille Bijl
Stephan Naumann
Robert Huijbregts
Michel Lammers
Raimo Kool
Dennis van Dun
Niels van Vliet
Luciën Löwenthal
Tim Slagboom
Dave Wolbertus
Guus Keursten
Loulou van Beijsterveldt
Kim Leemans
Martien van Beijsterveldt
Maarten Pauwels
Kwinten Antonissen
Davey Nuijten
Michel Florisson

 

Team 10
5e klasse
Team 11
6e klasse
Team 12
6e klasse
Team 13
6e klasse
Mike Kooremans
Dennis Kooremans
Yvo Stoop
Gert-Jan Wernke
Jochem Vervoort
Ellen van Immerseel
Jan Stellmach
Annemieke van Dalen
Marieke de Rooij
Finn van Vlimmeren
Sonali Neffgen-Berkers
Gerjan den Ouden
Monique de Hoogh
Joris Klaverdijk
Nebojsa Lazic
Noor van der Dussen
Régis Leijs

Baronie Senioren
Woensdag 20:00

Team 1
Ereklasse
Team 2
Overgangsklasse
Team 3
1e klasse
Team 4
3e klasse
Aldert Jan Bijl
Corne van Duuren
Dirk Eikemans
Resjo Palamar
Michel Lammers
Ria Stuifmeel
Frank Fennis
Mathieu Verdeyen
Kam Cheung
Rob Le Duc
Michel Florisson
Vincent Nijdam
Jan Scheerhoorn
Jan Stellmach
Jac Biermans
Jan van de Merbel
Kees van Overbeek
André van Vuuren
Lucien Tebbe
Noud Bakx
Bep van de Broek
Roel Nijdam
Henk Oudhuis
Frits Satroredjo
Maarten Terlouw