Competitie

TTV Belcrum is zowel op regionaal als op landelijk niveau actief in de competitie. TTV Belcrum telt maar liefst 14 seniorenteams in de NTTB competitie en 4 in de Baronie. Daarnaast zijn er momenteel 4 jeugdteams actief.

De indeling voor het najaar 2018:

NTTB Jeugd
Zaterdag om 13:00

Jeugd 1
Junioren J3
Jeugd 2
Junioren J4
Jeugd 3 
Starters S1
Jeugd 4 
Starters S1
Jamie Campbell
Mina Pooyan
Jeroen Keursten
Julia Venis
Wessel de Jongh
Theo Wijnen
Milou Biolik
Guus Raijmakers
Stef Endepoel
Amy Schöen
Alvaro Ponce Caballero
Amy Haverkamp
Zowi Quispel
Demi Quispel
Wes van Dueren den Hollander
Tim van den Berg

NTTB Senioren
Zaterdag om 17:00

Heren 1 
Hoofdklasse
Lennart Slaats
Enrico Schöen

Peter van Iwaarden
Steven Tang
Jadde van Voorthuijsen

NTTB Senioren Zuidwest
Vrijdag 20:00

Team 2
1e Klasse
Team 3
1e Klasse
Team 4
1e klasse
Team 5
1e klasse
John van Meer
Edwin l’Abee
Boy van Zundert
Albert van Dueren den Hollander
Mart Coolen
Gert-Jan van Beckhoven
Aldert-Jan Bijl
Sjors Honders
Bas Rombouts
Lauw Kopmels
Björn Schrauwen
Rob Wijnen
Kevin Joosen
Erik Emmerik
Richard Koomen
Tommy Gimbrère
Sjoerd van Thoor
Chi Li

 

Team 6
2e klasse
Team 7
2e klasse
Team 8
3e klasse
Team 9
3e klasse
Maikel Schöen
Hille Bijl
Stephan Naumann
Robert Huijbregts
Mathieu Verdeyen
Guus Keursten
Esmee Schaar
Michel Lammers
Raimo Kool
Dennis van Dun
Niels van Vliet
Luciën Löwenthal
Tim Slagboom
Dave Wolbertus
Erwin Oranje
Loulou van Beijsterveldt
Kim Leemans
Martien van Beijsterveldt

 

Team 10
4e klasse
Team 11
4e klasse
Team 12
6e klasse
Team 13
6e klasse
Team 14
7e klasse
Maarten Pauwels
Kwinten Antonissen
Davey Nuijten
Michel Florisson
Mike Kooremans
Dennis Kooremans
Lucien Tebbe
Yvo Stoop
Gert-Jan Wernke
Resjo Palamar
Jochem Vervoort
Ellen van Immerseel
Valeer van Mook
Juliet Bermingham
Rene Bode
Rob le Duc
Annemieke van Dalen
Marieke de Rooij
Finn van Vlimmeren
Sonali Neffgen-Berkers
Gerjan den Ouden
Monique de Hoogh
Joris Klaverdijk
Nebojsa Lazic
Noor van der Dussen
Régis Leijs

Baronie Senioren
Woensdag 20:00

Team 1
Ereklasse
Team 2
Overgangsklasse
Team 3
2e klasse
Team 4
4e klasse
Aldert Jan Bijl
Corne van Duuren
Dirk Eikemans
Resjo Palamar
Michel Lammers
Ria Stuifmeel
Frank Fennis
Kam Cheung
Rob Le Duc
Michel Florisson
Vincent Nijdam
Jan Scheerhoorn
Jan Stellmach
Jac Biermans
Bep van de Broek
Jan van de Merbel
Kees van Overbeek
André van Vuuren
Lucien Tebbe
Noud Bakx
Roel Nijdam
Henk Oudhuis
Frits Satroredjo
Maarten Terlouw